Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Haberler

:

Giriş

  
  
  
18.01.2019Kar Bitlis’i Tamamen Etkisi Altına Aldıkar-bitlisi-tamamen-etkisi-altina-aldi
18.01.2019Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Faaliyetleribitlis-il-emniyet-mudurlugu-toplum-destekli-polislik-sube-mudurlugu-faaliyetleri-18012019
18.01.2019277 Gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi277-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
15.01.201942 Kilo 870 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi42-Kilo-870-gram-eroin-maddesi-ele-gecirildi
15.01.2019270 Gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi270-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
09.01.201974,21 gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi74,21-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
07.01.20194 Yıl 2 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı4-yil-2-ay-kesinlesmis-hapis-cezasi-bulunan-sahis-yakalandi
07.01.201961 Kilo 300 Gram Toz Esrar Maddesi Ele Geçirildi61-kilo-300-gram-toz-esrar-maddesi-ele-gecirildi
26.12.2018Hırsızlık Yapan Şahıslar Yakalandıhirsizlik-yapan-sahislar-yakalandi-26122018
26.12.2018Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü-Basın Notunarkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugu-basin-notu-26122018
24.12.2018Asayiş ve Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü-Basın Notuasayis-ve-narkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugu-basin-notu
20.12.2018Okul Önü Genel Asayiş Trafik Uygulamasıokul-onu-genel-asayis-trafik-uygulamasi
18.12.2018Terör Örgütüne Operasyon-Basın Notuteror-orgutune-operasyon-basin-notu
18.12.2018Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü-Basın Notunarkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugu-basin-notu
18.12.2018Güroymak İlçe Emniyet Müdürlüğü-Basın Notuguroymak-ilce-emniyet-mudurlugu-basin-notu
13.12.2018Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü KOM Grup Amirliği-Basın Notutatvan-ilce-emniyet-mudurlugu-kom-Grup-amirligi-basin-notu
13.12.2018Asayiş Şube Müdürlüğü-Basın Notuasayis-sube-mudurlugu-basin-notu-13122018
13.12.201814 Yıl Kesinlenmiş Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı14-yil-kesinlenmis-hapis-cezasi-bulunan-sahis-yakalandi
13.12.2018İkametten Hırsızlık Yapan Şahıs Yakalandıikametten-hirsizlik-yapan-sahis-yakalandi
12.12.2018Asayiş Şube Müdürlüğü Basın Notuasayis-sube-mudurlugu-basin-notu
12.12.2018Emniyet Müdürlüğümüz Narkotik Suçlarla Mücadele ve KOM Şube Müdürlüğü Basın Notuemniyet-mudurlugumuz-narkotik-suclarla-mucadele-ve-kom-sube-mudurlugu-basin-notu
11.12.20181.370 Paket Kaçak Sigara ele Geçirildi1370-paket-kacak-sigara-ele-gecirildi
11.12.2018Kayıp Çocuğun Bulunması Olayıkayip-cocugun-bulunmasi-olayi-11122018
11.12.2018Tatvan TDP Büro Amirliğinin Yaptığı Çalışmalartatvan-tdp-buro-amirliginin-yaptigi-calismalar
04.12.20182018 Yılı Çevik Kuvvet Eğitimi2018-yili-cevik-kuvvet-egitimi
04.12.20183083 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirildi3083-paket-kacak-Sigara-ele-gecirildi
03.12.2018Tatvan İlçemizde Huzur ve Güven Uygulamasıtatvan-ılcemizde-huzur-ve-guven-uygulamasi
03.12.2018Güroymak İlçemizde Huzur ve Güven Uygulamasıguroymak-ilcemizde-huzur-ve-guven-uygulamasi
30.11.201811 Kilo 200 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi11-kilo-200-gram-eroin-maddesi-ele-gecirildi-30112018
26.11.201857 Gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi57-gram-metamfematin-maddesi-ele-gecirildi
1 - 30Sonraki
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Polis Eşleri Derneği
  • Polis Bakım ve Yardım Sandığı
  • Kurumsal E-Posta
  • KGYS
  • Polis Radyosu
  • Twitter
  • Facebook