Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Haberler

:

Giriş

  
  
  
22.11.2017Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-6 Yapıldıcocuklarin-korunmasina-yonelik-denetim-uygulamasi-6-yapildiYeni
17.11.2017Evden Hırsızlık Yapan Şahıslar Uygulama Noktasında Yakalandıevden-hirsizlik-yapan-sahislar-uygulama-noktasinda-yakalandi
17.11.2017PKK/KCK Silahlı Terör Örgütünün Deşifre Edilmesine Yönelik Operasyonpkk-kck-silahli-teror-orgutunun-desifre-edilmesine-yonelik-operasyon17112017
13.11.2017Ağırlığı 2 Kilogram 088,26 Gram Uyuşturucu Eroin Maddesi Ele Geçirildiagirligi-2-kilogram-088,26--gram-uyusturucu-eroin-maddesi-ele-gecirildi
10.11.2017Bitlis-Merkez Genelinde Yapılan Uygulama Çalışmalarıbitlis-merkez-genelinde-yapilan-uygulama-calismalari
10.11.20172 Kilogram 763,94 Gram Uyuşturucu Eroin Maddesi Ele Geçirildi2-Kilogram-763-94-gram-uyusturucu-eroin-maddesi-ele-gecirildi
10.11.2017FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün Deşifre Edilmesine Yönelik Yapılan Operasyonlarfeto-pdy-silahli-teror-orgutunun-desifre-edilmesine-yonelik-yapilan-operasyonlar
30.10.201777 kilo 848 Gram Uyuşturucu Eroin Maddesi Ele Geçirildi77-kilo-848-gram-uyusturucu-eroin-maddesi-ele-gecirildi
25.10.2017Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-5cocuklarin-korunmasina-yonelik-denetim-uygulamasi-
25.10.2017Asayiş Şube Müdürlüğünün Yapmış Olduğu Çalışmalarasayis-sube-mudurlugunun-yapmis-oldugu-calismalar-25-10-2017
20.10.2017Hırsızlık Yapan Şahıslar Yakalandıhirsizlik-yapan-sahislar-yakalandi
20.10.20173 Adet Dijital Kumar Makinası Ele Geçirildi-Asayiş Şube Müdürlüğü3-adet-dijital-kumar-makinasi-ele-gecirildi-asayis-sube-mudurlugu
11.10.2017PKK/KCK Silahlı Terör Örgütüne Operasyon Gerçekleştirildipkk-kck-silahli-teror-orgutune-operasyon-gerceklestirildi
11.10.2017Bylock Kaydı Tespit Edilen 32 Şahsa İl Merkezi ve İlçelerinde Eşzamanlı Operasyon Düzenlendibylock-kaydi-tespit-edilen-32-sahsa-il-merkezi-ve-ilcelerinde-eszmanli-operasyon-gerceklestirildi
11.10.2017Adilcevaz İlçesinde Van Gölüne İntihar Amaçlı Atlayan Şahsı Polis Memuru Kurtardıadilcevaz-ilcesinde-van-golune-intihar-amaclı-atlayan-sahsi-polis-memuru-kurtardi
11.10.2017Bitlis Merkezli FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Operasyon Gerçekleştirildibitlis-merkezli-feto-pdy-silahli-teror-orgutune-operasyon-gerceklestirildi
11.10.2017Aranan Şahıslara Yönelik Yapılan Çalışmalararanan-sahislara-yonelik-yapilan-calismalar
11.10.2017Başkasının Yerine Sınava Giren 20 Kişi Yakalandıbaskasinin-yerine-sinava-giren-20-kisi-yakalandi
05.10.2017Asayiş Şube Müdürlüğünün Yapmış Olduğu Çalışmalarasayis-sube-mudurlugunun-yapmis-oldugu-calismalar
03.10.2017Şüphe Üzerine Durdurulan Araçta 2 Kilo 45 Gram Uyuşturucu Eroin Maddesi Yakalandısuphe-uzerine-durdurulan-aractan-2-kilo-45-gram-uyusturucu-eroin-maddesi-yakalandi
21.09.2017Çocukların Korunmasına Yönelik Denetim Uygulaması-4 Yapıldıcocuklarin-korunmasina-yonelik-denetim-uygulamasi-yapildi
11.09.2017Kamyon Cinsi Araçtan Zula Şeklinde 19.260 Paket Kaçak Sigara Yakalandıkamyon-cinsi-aractan-zula-seklinde-19-260-paket-kacak-sigara-yakalandi
11.09.2017Meyve Suyu Kutusunun İçerisine Gizlenmiş Vaziyette Uyuşturucu Madde Bulundumeyve-suyu-kutusunun-icine-gizlenmis-vaziyette-uyusturucu-madde-bulundu
21.08.2017Bitlis Emniyet Müdürlüğümüz Görevlilerince Yapılan Çalışmalarbitlis-emniyet-mudurlugumuz-gorevlilerince-yapilan-calismalar21082017
21.08.2017FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütü Üyelerine Operasyonfeto-pdy-silahli-teror-orgutnun-desifre-edilmesine-yonelik-operasyon21082017
10.08.2017Birçok Suçtan Yakalaması Bulunan Şahıs Operasyonla Yakalandıbircok-suctan-yakalamasi-bulunan-sahis-operasyonla-yakalandi
10.08.2017PKK/KCK Silahlı Terör Örgütü Üyelerine Operasyonpkk-kck-silahli-teror-orgutu-uyelerine-operasyon
31.07.201746 Kilo 300 Gram Uyuşturucu Madde Ele Geçirildi46-kilo-300-gram-uyusturucu-madde-ele-gecirildi
28.07.2017FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütünün Deşifre Edilmesine Yönelik Operasyonfeto-pdy-silahli-teror-orgutnun-desifre-edilmesine-yonelik-operasyon
14.07.201715 Temmuz Şehitlerimiz Anısına, Asla Unutulmayacaklar...15-temmuz-sehitlerimiz-anisina-asla-unutulmayacaklar
1 - 30Sonraki
  • Facebook
  • Twitter
  • Polis Radyosu
  • Kurumsal E-Posta
  • Polis Eşleri Kaynaşma-Yardımlaşma Derneği
  • UPEM
  • Suç Önleme Platformu
  • UTSAS Sempozyumu
  • İçişleri Bakanlığı
  • BİMER
  • KGYS