Şerit Komutlarını Atla
Ana içeriğe atla

Haberler

:

Giriş

  
  
  
25.03.20199.870 Paket Kaçak Sigara Ele Geçirilmiştir9870-paket-kacak-sigara-ele-gecirilmistirYeni
21.03.2019Otomobilden Hırsızlık Yapan Şahıs Yakalandıotomobilden-hirsizlik-yapan-sahis-yakalandi
08.03.2019Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz Görevlilerince Yapılan Çalışmalarnarkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugumuz-gorevlilerince-yapilan-calismalar-
08.03.2019GECE KARTALLARI GÖREVE BAŞLADIgece-kartallari-goreve-basladi
08.03.2019Kalıcı Polis Güvenlik Noktamız Cumhurbaşkanımız Tarafından Hizmete Açıldıkalici-polis-güvenlik-noktamiz-cumhurbaskanimiz-tarafindan-hizmete-acildi
08.03.2019Şehit Mustafa Yeter Polis Merkezi Amirliğimizde Güven Masası Hizmete Girdi.sehit-mustafa-yeter-polis-merkezi-amirligimizde-guven-masasi-hizmete-girdi
06.03.2019Emniyet Müdürlüğümüz Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Faaliyetleriemniyet-mudurlugumuz-toplum-destekli-polislik-sube-mudurlugu-faaliyetleri
28.02.2019Hırsızlık Şüphelileri Yakalandıhiırsizlik-suphelileri-yakalandi
28.02.2019Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğümüz Görevlilerimizce Yapılan Çalışmalar tatvan-ilce-emniyet-mudurlugu-gorevlilerimizce-yapilan-calismalar-28022019
28.02.2019PKK/KCK Terör Örgütünün Faaliyetlerinin Deşifre Edilmesi ve Engellenmesine Yönelik Olarak Sürdürülen ÇalışmalarPKK-KCK-teror-orgutunun-faaliyetlerinin-desifre-edilmesi-ve-engellenmesine-yonelik-olarak-surdurulen-calismalar-28022019
28.02.2019101 Gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi101-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
28.02.2019Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz Görevlilerince Yapılan Çalışmalarnarkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugumuz-gorevlilerince-yapilan-calismalar
22.02.2019Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Faaliyetleri-21.02.2019bitlis-il-emniyet-mudurlugu-toplum-destekli-polislik-sube-mudurlugu-faaliyetleri-21-02-2019
20.02.2019Bitlis Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz Görevlilerince Yapılan Çalışmalarbitlis-narkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugumuz-gorevlilerince-yapilan-calismalar-
19.02.2019Bitlis Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğümüzce Yürütülen Çalışmalarbitlis-emniyet-mudurlugu-terorle-mucadele-sube-mudurlugumuzce-yurutulen-calismalar-
11.02.2019Tatvan İlçe Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Büro Amirliği- Genç Umutlar İsimli Projetatvan-ilce-emniyet-mudurlugu-toplum-destekli-polislik-buro-amirligi-genc-umutlar-projesi
07.02.2019“ÖNCELİK HAYATIN, ÖNCELİK YAYANIN”oncelik-hayatin-oncelik-yayanin
28.01.2019FETÖ/PDY Silahlı Terör Örgütüne Operasyonfeto-pdy-silahli-teror-orgutune-operasyon-2812019
22.01.2019Ahlat İlçe Emniyet Müdürlüğü-Basın Notuahlat-ilce-emniyet-mudurlugu-basin-notu
22.01.201970 Gram Kubar Uyuşturucu Esrar Maddesi Ele Geçirildi70-gram-kubar-uyusturucu-esrar-maddesi-ele-gecirildi
22.01.2019Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü Operasyonunarkotik-suclarla-mucadele-sube-mudurlugu-operasyonu
18.01.2019Kar Bitlis’i Tamamen Etkisi Altına Aldıkar-bitlisi-tamamen-etkisi-altina-aldi
18.01.2019Bitlis İl Emniyet Müdürlüğü Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü Faaliyetleribitlis-il-emniyet-mudurlugu-toplum-destekli-polislik-sube-mudurlugu-faaliyetleri-18012019
18.01.2019277 Gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi277-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
15.01.201942 Kilo 870 Gram Eroin Maddesi Ele Geçirildi42-Kilo-870-gram-eroin-maddesi-ele-gecirildi
15.01.2019270 Gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi270-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
09.01.201974,21 gram Metamfetamin Maddesi Ele Geçirildi74,21-gram-metamfetamin-maddesi-ele-gecirildi
07.01.20194 Yıl 2 Ay Kesinleşmiş Hapis Cezası Bulunan Şahıs Yakalandı4-yil-2-ay-kesinlesmis-hapis-cezasi-bulunan-sahis-yakalandi
07.01.201961 Kilo 300 Gram Toz Esrar Maddesi Ele Geçirildi61-kilo-300-gram-toz-esrar-maddesi-ele-gecirildi
26.12.2018Hırsızlık Yapan Şahıslar Yakalandıhirsizlik-yapan-sahislar-yakalandi-26122018
1 - 30Sonraki
  • İçişleri Bakanlığı
  • CİMER
  • Polis Eşleri Derneği
  • Polis Bakım ve Yardım Sandığı
  • Kurumsal E-Posta
  • KGYS
  • Polis Radyosu
  • Twitter
  • Facebook